Levendula Kertészet Győr

FAISKOLA GYŐRBEN

A Levendula díszfaiskola

Cégünk többgenerációs családi vállalkozás, tapasztalattal, szenvedéllyel.
A díszfaiskola 20.000 m2 területen helyezkedik el, garantálva a megfelelő minőségű és mennyiségű termékkínálatot, bemutatási lehetőséget.
Az M1-es autópálya 81-es úti lehajtója melletti kiváló megközelítési lehetőség és garantált parkolási lehetőséggel várjuk érdeklődőinket.
Telephelyünkre heti rendszerességgel érkeznek kiváló minőségű holland növények, virágok.
Növénykülönlegességek, nehezen beszerezhető virágok, díszfák is rendelhetők.

•  Egynyári növények
  •  Évelő növények, virágok
  •  Magasévelők
  •  Cserjék
  •  Örökzöldek
  •  Fák

ÉRTÉKEINK

A Levendula Díszfaiskola Győr határában helyezkedik el. Kifejezett célunk az erre rendszeresen, vagy esetenként áthaladó ügyfélkört kiszolgálhassuk minőségi növényekkel. Kertészetünk raktárral, 2 hold alapterülettel és folyamatos termesztéssel segíti azokat, akik nem szeretnének várni, vagy épp felénk járva vásárolnának nekik tetsző növényeket.

Kertészetünk heti rendszeres beszállítást fogad kiváló minőségű holland termékekből.

Növénykülönlegességeket, egyedi igények, kertépítők és kertészeti tervezők ötleteihez szükséges virágokat, fákat is szállítunk.